ورود به سايت

no avatar
خوش آمدید کاربر مهمان

نام کاربری: 
رمز عبور:    

عضویت

کلمه عبور را فراموش کرده ام؟
کاربران سایت:
آخرین: testt
امروز : 0
دیروز: 3
مجموع: 15951

حاضران [5]:
مهمان: 5
عضو: 0
اعضای حاضر در سایت:

بیشترین آنلاین ها:

  مجموع

5

  عضو

0

  مهمان

5


کل بازدید ها:
امروز: 21
دیروز: 712
مجموع: 7085765

میانگین بازدید ها:
هر ساعت:62
هر روز: 1,386
هر ماه: 42,177
هر سال: 506,126

ساعت سرور:
ساعت: 03:17:06
تاریخ: 28/09/23
مشکلات ازدواج احساسی و نا آگاهانه را کم کنید

با آموزه های این سامانه ی بی نظیر، مشکلات ازدواج احساسی و نا آگاهانه را کم کنید.
والدین عزیز یاری کنید تاجوانان در آستانه ازدواج ابتدا آموزش ببینید تا در مراحل تحقیق وخواستگاری از فرد مورد نظر با استفاده از این سامانه هوشمند بر آگاهی خود بیافزایند و فرصت شناخت بهتر و بیشتری پیدا کنند و از فرصت آشنایی بیشتر بر موارد مشترک و اختلاف یکدیگربتوانند تصمیم صحیح بگیرید.
نرم افزار هوشمند و بومی ازدواج الکتروسنتی که توسط جمعی از کارشناسان ورزیده و معتقد موسسه فرهنگی آموزشی قلم صنع طراحی و تدوین گردیده است این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در شرایط آگاهانه تر تصمیم عاقلانه بدور از تاثیر احساسات بی دوام و کاذب بگیرید.
از این نرم افزار بدو صورت می توانید استفاده کنید:
1.      آموزش و تمرین عوامل تعیین کننده در انتخاب همسر همسو و همسان:
در این مرحله همه دختران و پسران در آستانه ی بخت و ازدواج بدون اینکه همدیگر را بشناسند و شناخته شوند و بدون عوارض منفی و با اطمینان از غیر ممکن بودن امکان دسترسی به یکدیگر، با کدی که نرم افزار تعیین می کند می توانند ، محدوده سطح و جایگاه خود را برای انتخاب همسر تا حدود زیادی تشخیص داده و از پیش با شرایط فرد واقعی مورد نظر خود، آگاه شوند.
2.      آشنایی و مقایسه با خواسته ها و واقعیتهای و همچنین تواناییهای یکدیگر در حین خواستگاری:
در این مرحله که مربوط به دوره انتخاب و تصمیم گیری مربوط می شود این نرم افزار کمک می کمد تا هریک از دختر و پسر با تفاوت نگاه خود با دیگری آگاهی پیدا کرده و در همان موضوع مذاکره نمایند و از پیش با موارد اختلاف خود آشنا شده و تاثیر آن را در زندگی آینده خود دانسته و برای حل آن مذاکره و توافق نمایند.
توصیه می کنیم
از نرم افزار بومی و راهنمای آموزشی این سامانه که بمنظور کمک در انتخاب آگاهانه و تصمیم عاقلانه در شرایط تحقیق و شناخت ، قبل و حین ازدواج توسط فرزندان ایران عزیز طراحی و تدوین گردید ، بهره بگیرید.
از متولیان حوزه جوانان و خانواده استدعا می شود از این نرم افزار بسیار ارزشمند که توسط جوانان متخصص و متعهد ایرانی و سازگار با شرایط امروزی، تولید گردیده است برای کاهش بحران ازدواج و تنشهای زندگی حمایت مستمر نمایند.


پنجشنبه، 1 خرداد، 1393 - نظر شما چیست؟ 0 نظر| چاپ این مطلب
آموزش خواستگاری
 سامانه آموزش خواستگاری!

سامانه ازدواج الکتروسنتی بخاطر فراهم نبودن زیرساخت نمایندگی در مراکز استانها تا کنون موفق به اجرا نشده ایم فلذا صورت آزمایشی آن برای کاربران گرامی خسته کننده شد.

بنا به پیشنهاد بعضی از دوستان مبنی بر استفاده آموزشی از این سامانه تا فراهم آمدن زیرساختها ، ضمن استقبال از این پیشنهاد بدن وسیله به اطلاع عزیزان می رساند تا اطلاع ثانوی این سامانه در خدمت دختران و پسران در آستانه ازدواج قرار می گیرید.

از  مزایای این سامانه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1-      چگونگی معرفی خود

2-      بیان خواسته ها

3-      شرح توانایی ها

4-      توجه و طرح واقعیت خود

5-      روش شناخت خواستگار

6-      نحوه آشنایی با خواستگار

7-      آشنایی با توانایی خواستگار

8-      آشنایی با واقعیت های خواستگار

9-      نحوه مقایسه با خود

10-  امکان شناخت جایگاه همسر منتخب

11-  کمک  به انتخاب بهتر

12-  کمک به تعیین معیارهای صحیح

به دوستان خود خبر کنید تا شاهد ازدواجهای موفق از طریق انتخاب آگاهانه و تصمیم عاقلانه بوده باشیم

کاربرانی که تمایل دارند که در صورت فراهم شدن نمایندگی ها همچنان فعال باشند تلفن و ایمیل خود را جهت اطلاع یافتن واقعی بنویسند قابل ذکر است هیچ کس بجز مدیریت سایت به اطلاعات افراد دسترسی نخواهد داشت.

ارادتمند همه قاسمی کبریا


پنجشنبه، 1 خرداد، 1393 - نظر شما چیست؟ 0 نظر| چاپ این مطلب
جشنواره زوجهای خوشبخت

 

 

 

 جشنواره زوجهای جوان ابتکار قلم صنع

 

 

 

وَمِنْ آياتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيهَا وَجَعَلَ بَينَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يتَفَكَّرُونَ

و از نشانه‌هاي او اينکه همسراني از جنس خودتان براي شما آفريد تا در کنار آنان آرامش يابيد، و در ميانتان مودت و رحمت قرار داد؛ در اين نشانه‌هايي است براي گروهي که تفکر مي‌کنند! (الروم/21)

موسسه قلم صنع زیر نظر استاد قاسمی کبریا با اجرای موفق طرح تحکیم بنیان خانواده در استان تهران و همچنین طرح رحمت (آموزش خانواده دینی) و دهها کارگاه ازدواج دانشجویی و اردوهای آموزشی تفریحی زوجهای جوان اینک از انباشت تجربه خود ابتکار نو و با محتوای بومی ایرانی اسلامی جشنواره زوجهای خوشبخت را در دستور کار خود قرار داده است. این جشنواره با هدف تحکیم بنیان خانواده بر اساس ارزشهای دینی در فضایی جذاب ، زوجها را تشویق به همدلی و تفاهم می نماید تا انشالله کمکی در مهار تنشهای خانوادگی و ترغیبی به اصلاح رفتار و بهبود رضایت شده باشد.

این مهم محقق نمی شود مگر با همکاری مدیران دلسور نهادهای مرتبط که دغدغه طلاقها چون عرش الهی آنان را نیز می لرزاند.

برای نهادینه شدن مطالب هفت نوبت در هر شش ماه یکبار برای زوجها اجرای می شود که در و نکته جالب در این است که  زوجها ما بین هر جشنواره ملزم به تمرین در خانه خود بمنظور کارورزی از فراگرفته ها می شود.

این موسسه افتخار می کند که با راه اندازی وب سایت هم افزایی و مشاوره www.qalameson.og با بیش از 120000بازدید روزانه و قریب 140000000میلیون بازدید اعتماد خانواده ها و جوانان را به خود جلب نماید.

سرفصل جشنواره ها:

1.     نگذارید ماه عسل بمیرد

2.     تکنیک های ارتباط با همسر

3.     هیچ وقت قهر نکنید

4.     کار برای یکدیگر را افتخار بدانید

5.     چگونه همسران بر خانه دل یکدیگرمسلط می شوند

6.     تفاوت زن و مرد

7.     مدیریت عشق

امید واریم این حرکت مقدس با کمک همه نهادهای مسئول و دلسوز در ایران اسلامی فراگیر شده و موجبات همدلی و تفاهم بیشتر بین زوجها را فراهم نماید انشالله

عزیزانی که توانایی فراهم آوردن مقدمات مانند هماهنگی با نهادها – اطلاع رسانی و ثبت نام را در مراکز استانها و شهرهای بزرگ انجام دهند با ارسال ایمیل اعلام همکاری نمایند.آدرس:info@qalameson.org

واحد آموزش موسسه

 


چهارشنبه، 13 شهریور، 1392 - نظر شما چیست؟ 0 نظر| چاپ این مطلب
خبر : ازدواج الکتروسنتی

 

 
همدلی ...
همدلی یعنی یکی شدن احساس در عین تفاوت!
 
 

وَمِنْ آياتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيهَا وَجَعَلَ بَينَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يتَفَكَّرُونَ(الروم/21)

 

 

ازدواج ارزشی را یاری کنید!


 

امروزه روابط محلی بهم ریخت! معاشرت صمیمی مخدوش شد!پیوند آگاهانه لطمه دید! زندگی عاطفی رنگ باخت! دوره ارزشی بسرعت رخت بربست!
 

چون ازدواج ارزشی آشفته گردید!

برای کنترل آشفتگی ها در حوزه ازدواج چاره آن است که در اندیشه جایگزین ارزشی متناسب با شرایط روز بود!
ازدواج الکروسنتی یعنی مدرن را در خدمت رسوم و سنن قرار دادن!
برای خجسته ساختن بهاران ازدواج آگاهانه ، پاک ، پایدار و مقدس، در عصر مدرن بر آگاهان  به تهدید های همسریابی های منحرف اینترنتی  است ، بیشتر با این نرم افزار آشنا شده و ازدواج ارزشی از نوع الکترو سنتی را یاری کنند!
 

نرم افزار ازدواج الکتروسنتی برای اولین بار طرح ازدواج آگاهانه اینترنتی را تدوین و به همه پدران و مادران نگران سرنوشت عزیزانشان تقدیم می کند!
 

امید است حضور گرم و هماهنگ والدین عزیز، به همراه دختران و پسران در آستانه ازدواج ، زمینه پیوند متعهدانه بیشتری را فراهم آورد و همچنین بر قوتهایمان افزوده و ضعفها را بکاهد!

 

 

از همه قلم صنعی های عزیز استدعا داریم در جهت کمک به اطلاع رسانی در معرفی بیشتر این روش ارزشی به والدین و دوستانشان ، ازدواج آگاهانه را ترویج نمایند.
 
 
 

از مزایای این طرح همین بس که شرکت آزمایشی دختران و پسران در آن ، آموزش و تمرینی است برای دقت در انتخاب آگاهانه و تصمیم عاقلانه!

 

ما به همه دختران و پسران جوان و در آستانه ازدواج توصیه می کنیم ضمن هماهنگی با والدین بعد از مطالعه دقیق راهنما و اطلاع از مقررات ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند!

 

 

در آرزوی سعادت همه جوانان

 

 

قاسمی کبریا
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
موسسه فرهنگی آموزشی قلم صنع
 
 
 

 


جمعه، 5 اسفند، 1390 - نظر شما چیست؟ 0 نظر| چاپ این مطلب | خبر
تمرین خواستگاری زیر نظر پدر و مادر

 

والدین گرامی یاری کنید تا جوانان در آستانه ازدواج؛ با تمرین خواستگاری در فضای مجازی زیر نظر شما در ازدواج الکتروسنتیwww.zowj.irبر خطای تصمیم گیری جلسه خواستگاری بگاهند!

 

 


جمعه، 21 بهمن، 1390 - ادامه متن ... | 2 نظرنظر شما چیست؟| چاپ این مطلب
مجموع خبرها

مجموع خبرها 21 (5 صفحه | درهر صفحه 5)