راهنمای سامانه

نکات مهم درباره سامانه

  • اصل محرمانگی اطلاعات
  • تمامی درخواست‌ها و روال های کاری موجود در سامانه بر اساس آیدی کاربران انجام می‌گیرد و کاربران، تحت هیچ شرایطی، اطلاعات خصوصی مربوط به ارتباطات یکدیگر را در سامانه مشاهده نمی‌کنند.

  • صحت سنجی اطلاعات
  • اصل مهم در این وبسایت،صداقت و راستگویی است، و کاربران موظفند، بر پایه اصول منطبق بر اخلاق تمامی اطلاعات خود را به درستی و به شکل دقیق وارد کنند، با این‌حال پس از قبول شدن درخواست خواستگاری/آشنایی، هر دو نفر، حتی درصورتی که در دو شهر متفاوت باشند، نزد مشاور معتبر، دعوت می‌شوند تا اطلاعات شخصیتی و ویژگی های ظاهری درج شده در سامانه، با واقعیتِ شخصیت و ظاهر شخص، مطابقت داده شود و سپس زوجین، در صورت قبولی در این جلسه انطباق، به مرحله بعد وارد می‌شوند.

  • روال بررسی/قبول درخواست
  • در نظر داشته باشید، برای هماهنگی با اصول و قوانین ازدواج سالم و انسانی، کاربران تنها می‌توانند یک خواستگاری در حال انجام داشته باشند، به این معنی که کاربران، درصورت پذیرش درخواست خواستگاری و یا پذیرفته شدن درخواست خواستگاری‌شان توسط شخص دیگر، قابلیت قبول یا ارسال هرگونه درخواست دیگر به سایر کاربران را، تا زمان حصول نتیجه آخرین درخواست، نخواهند داشت، همچنین درصورت عدم پاسخگویی کاربران به پیام ها و تماس‌های کارشناسان مجموعه، این حق برای مجموعه وجود دارد که اکانتِ غیر قابل دسترس را حذف و درخواست های جاری کاربر را خاتمه دهد.

مرحله اول ثبت نام

1- ثبت نام یا ورود به سامانه

برای ثبت نام یا ورود به سامانه، از طریق منوی بالای سایت، یا صفحه اول سایت، می‌توانید اقدام کنید.

ثبت نام/ورود از طریق منو سایت

از طریق منوی بالای سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید

ثبت نام از طریق صفحه سایت

از طریق صفحه اول می‌توانید ثبت نام کنید

پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام یا ورود، به صفحه بعد رفته و اطلاعات خود را برای ایجاد حساب یا ورود به سامانه تکمیل کنید.

ایجاد حساب کاربری

درصورتی که قبلا حساب نداشته‌اید، بر روی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.

قبول شرایط سامانه

فراموش نکنید که قوانین و مقررات را خوانده و با آنها موافقت کنید.

در مرحله بعد، نیاز است تا اس ام اس تایید اعتبار را وارد کنید.

تایید شماره همراه

نیاز است تا شماره همراه خود را تایید کنید.

پس از تایید، حساب کاربری شما در وبسایت ساخته شده است و می‌توانید وارد شوید.


2- تکمیل پروفایل کاربری

پس از ورود، به پنل کاربری، فراموش نکنید که اطلاعات و فرم های مورد نیاز را تکمیل کنید.

تکمیل پروفایل کاربری

در صفحه اول پنل کاربری، به بخش اطلاعات عمومی و خصوصی رفته و اطلاعات خود را کامل کنید.

مرحله دوم ثبت نام

مرحله سوم ثبت نام

3- تکمیل پرسشنامه‌ها

در مرحله بعد، لازم است برای بهبود جستجو و بررسی درجه انطباق شما با همسر آینده احتمالی‌تان، پرسشنامه بخش‌هاش توانایی‌ها خواسته‌ها و واقعیت را به طور کامل، بخشی به بخش پر کرده و بر روی گزینه ذخیره بخش کلیک کنید.

تکمیل پرسشنامه‌ها

در صفحه اول پنل کاربری، به بخش اطلاعات عمومی و خصوصی رفته و اطلاعات خود را کامل کنید.


4- جستجو و مقایسه

در این مرحله می‌توانید به بخش خانه بازگشته و اقدام به جستجو و مقایسه گزینه های مربوطه، بر اساس اطلاعات وارد شده در مراحل قبل، کنید.

بازگشت به خانه و جستجو

بازگشت به بخش خانه و شروع به جستجو برای مورد مناسب شما.

پس از انتخاب گزینه هار مربوطه، می‌توانید بر روی مشاهده پیشنهادات کلیک کنید.

نمایش پیشنهادات

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید، پیشنهادای برای شما به نمایش در می‌آید که می‌توانید بر روی آن‌ها کلیک کنید.

پس از انتخاب شخص مورد نظر و کلیک بر روی جزئیات، وارد صفحه مقایسه ویژگی های عمومی و خصوصی می‌شوید و در دو ستون در کنار یکدیگر، همراه با گزارش روانشناسی سیستمی، بر اساس امتیاز های ثبت شده شما و همسر احتمالی شما در مرحله قبلی به نمایش در می‌آید.

جزئیات کاربر

نمایش کاربر مورد نظر و مقایسه ویژگی ها.

مرحله چهارم

مرحله پنجم

5- بررسی نهایی و خواستگاری

دقت کنید که در صفحه نهایی مرحله قبل، امکان بررسی کامل مشخصات وجود دارد و اطلاعات شخصی شما تا زمانِ تایید شخص مقابل و کارشناس و تا مرحله آخر بصورت محرمانی باقی می‌ماند و نگرانی بابت افشای هویت یا مسائل مربوط به حریم خصوصی وجود ندارد.

همچنین این امکان وجود دارد که گزارش مقایسه و انتخاب را دریافت کنید و ضمن مراجعه به مشاور، اقدام به حصول اطمینان از این انتخاب و گرفتن مشورد کنید.

بازگشت به خانه و جستجو

مشادهد جزئیات تفاوت ها و شباهت‌ها و تفاوت ها و معیارها، پس از اطمینان می‌توانید بر روی دکمه ثبت درخواست کلیک کنید.


6- قبول/رد درخواست

پس از ارسال درخواست، می‌بایست برای بررسی درخواست منتظر بمانید، در صورت موافقت طرف مقابل، روند آشنایی و خواستگاری وارد مرحله بعدی می‌شود، همچنین در بخش پیام ها،‌ می‌توانید درخواست های خواستگاری از شما را نیز مشاهده کنید.

نمایش پیشنهادات

در لیست پیام های شما، درخواست های خواستگاری شما یا خواستگاری از شما، نمایش داده می‌شود و تایید یا عدم تایید درخواست به نمایش در می‌آید.

مرحله ششم

مرحله هفتم ثبت‌نام

7- مشاوره و پرداخت

در این مرحله، درصورتی که یکی از درخواست های خواستگاری شما تایید گردد، یا شما یکی از درخواست های خواستگاری را قبول کنید، تا زمانِ حصول نتیجه توسط کارشناسانِ موسسه قلم صنع شما امکان قبول یا ارسال درخواست جدید نخواهید داشت، پس از بررسی انجام شده که تمام مراحل به روش SMS به هر دو طرف اطلاع رسانی می‌گردد، کارشناسان موسسه قلم صنع/وبسایت نیم‌نیم با هر دو طرفین جهت تنظیم وقت مصاحبه و صحت سنجی اطلاعات وارد شده تماس می‌گیرند و ویژگی‌های شخصیتی وارد شده در وبسایت، صحت سنجی می‌شوند.

پرداخت وجه در این مرحله، جهت مراجعات حضوری و زمان مشاوره پرداخت می‌گردد. و در صورت تایید مشاور، هر دو نفر وارد مرحله بعدی می‌شوند.


8- هماهنگی جهت بازدید حضوری

پس از انجام تاییدیه های کارشناس و مشاوران و همچنین صحت سنجی های حضوری از مشخصات داده شده، یک جلسه حضوری برای صحبت و رویایی طرفین و سپس مقدمات آشنایی خانواده‌ها فراهم گشته و طرفین، با یکدیگر از نزدیک ملاقات می‌کنند.

مرحله هشتم